You are viewing a single thread.
View all comments 42 points
Bananas would cost more
2 points
*
1 point
1 point
*
Quick yt video on the topic:
https://www.youtube.com/watch?v=-BIA4dgAJ9A
12 points
11 points
8 points
Bananas would cost more
Quick yt video on the topic:
https://www.youtube.com/watch?v=-BIA4dgAJ9A
A loosely moderated place to ask open-ended questions
If your post meets the following criteria, it’s welcome here!
Looking for support?
Looking for a community?
Icon by @Double_A@discuss.tchncs.de
7.7K
Monthly active users
5.9K
Posts
319K
Comments